דף הבית >> גני ילדים פתח תקווה
גני ילדים פתח תקווה          
 
     
 
 
 
רוצה לקבל פרטים נוספים?
 
   

יש היצע גדול של גני ילדים בפתח תקווה,
איך תדעו איזה הוא הכי מתאים לילדכם?

לא להאמין איך שהזמן רץ. לא הספקתם להתרגל לפעוטון וכבר חלפה שנה והגיע הרגע לבחור גן. איך תדעו מבין גני ילדים בפתח תקווה איזה הוא הטוב ביותר לילדכם? איך בוחרים גן שילדכם רץ אליו בבוקר בשמחה, וכשאתם באים לאסוף אותו כל שהוא רוצה זה רק להישאר עוד. את המאמר הזה כתבתי במיוחד בשבילכם ובו כלים לבחירת גן מתוך רשימה ארוכה ומכובדת של גני ילדים בפתח תקווה.

הילד שלכם יכול להיות גאון!!!
 
זו עובדה מחקרית. כל הילדים נולדו עם פוטנציאל להיות גאונים, אבל! שלוש השנים הראשונות הן השנים בהן הקליטה ויכולת הלימוד של ילדכם בשיאה. זהו חלון הזדמנויות שחופף בדיוק לשנים בהן הוא נמצא בגן הילדים. לכן, על פי נתונים אלה, הגן שבו יממשו
את הפוטנציאל של ילדכם הוא הגן הנכון בשבילכם.
הנה כמה כלים לבחינת הגן:

גני ילדים בפתח תקווה – מי הגננת? הגננת היא אחת מהדמויות היותר חשובות בהשפעה ועיצוב של יכולותיו וכישוריו של ילדכם. הכי חשוב לשים לב שהגישה שלה לילדים מבוססת על אהבה, חום ונתינה שבאים מתוך הלב ולא רק בגלל שהתפקיד מחייב. בלי זה, לא משנה מה הכשרתה ונסיונה. בלי חום ואהבה זה לא יעבוד.
• גני ילדים בפתח תקווה שיטת הלימוד? כדי לממש את הפוטנציאל הכל כך יקר וחשוב שילדך ניחן בו חייבים לעבוד לפי שיטה בדוקה ומוכחת ותוכנית לימודים שמותאמת לכישוריו וגילו. הכל נועד כדי:
לפתח אצל ילדך מבחינה ריגשית, שיכלית ומוטורית
♦ללמד אוצר מילים, עושר שפה וכושר ביטוי מעולים
♦ לייצר ביטחון עצמי גבוה ודימוי עצמי חיובי
♦ להעשיר אותו בתחומי היצירה, האמנות והטבע
♦ להרחיב את אופקיו ולפתח כישורי חיים

גני ילדים בפתח תקווה בכמה מהם ביקרתם?
זו זכותכם וחובתכם לבקר בגן, ואינני מדברת רק לבוא להציץ סביב וזהו.
♦ לבוא במפתיע. גני ילדים בפתח תקווה שיפתחו בפניכם את השער לביקור מפתיע כבר עברו את הסינון הראשוני.
♦ בואו לראות את קבלת הפנים בבוקר. אם הילדים רצים בשמחה לגננת זה סימן טוב.
♦ תעמדו בחוץ ותקשיבו לקולות שיוצאים מהגן - בכי וצעקות? שמחה וצחוק? הקשבה והיענות לפעילות המתקיימת?
♦ בואו בשעות אחר הצהריים כשההורים אוספים את ילדיהם מהגן, בשעות האלו יש להם קצת יותר זמן והם יוכלו לענות על שאלותיכם ולתת את חוות דעתם הכנה. 
 
מכל גני הילדים בפתח תקווה
יש גן אחד שאתם חייבים לבדוק
נעים מאוד,
שמי שלומית ביסמנובסקי, דוקטורנטית לחינוך בגיל הרך ומנהלת ומייסדת רשת גני קידילנד.

כהורה וכמי שמנהלת גני ילדים בארבע ערים לשכבות הגיל מגיל 3 חודשים ועד 4 שנים, וכמי שעומדת בראש ארגון גני הילדים לגיל הרך אני יודעת שלאגף החינוך עיריית פתח תקווה גני ילדים חשוב שיהיה לתושבים היצע גני ילדים טובים ואיכותיים.

זה המקום והזמן לציין את קידילנד – גני ילדים פתח תקווה. אני אומרת את זה לא מתוך התרברבות חלילה. זו מציאות ועובדה קיימת. יש לכך הרבה חיזוקים ותימוכין ובראשם הביקוש הגבוה לרישום לגני הילדים שלנו. כל הכלים לבדיקת גני ילדים שמניתי כאן מתקיימים אחד לאחד בקידילנד גני ילדים פתח תקווה וזה היה רק על קצה המזלג.

בואו לבקר אותנו. כמו שייעצתי לכם: בואו במפתיע (יקבלו אתכם בזרועות פתוחות), דברו עם ההורים, תסתכלו על הילדים איך הם מתקבלים ע"י צוות הגן בבוקר, תקשיבו מבחוץ למתרחש בגן... תבדקו בלי לעשות לנו הנחות. זו החלטה שאתם חייבים לקבל בלב שלם, כדי שתוכלו ללכת בבוקר לעבודה בלב שקט.
 
 
לרישום ילדך לקידילנד - גני ילדים פתח תקווה כבר עכשיו
צריך להתקשר למשרדי רשת קידילנד. כדאי לכם להזדרז, כי אלה
גני ילדים מאד מבוקשים


03-5746566