דף הבית >> מחפשים חום ואהבה לילדכם
 
     פירוט קבוצות גיל
 
 
 
 
רוצה לקבל פרטים נוספים?
 

כל מחפשים גן שמעניק לילדכם המון חום ואהבה? אתם בכתובת הנכונה

 
   
יש דברים שהולכים ביחד כאילו נועדו זה לזה. כמו המילה "ילדים" וצמד המילים "חום ואהבה". ילדים צריכים אהבה וחום כמו שהם צריכים אוכל ושתייה. ילדים מרגישים מייד אם החום והאהבה אמיתיים ובאים מתוך הלב. או שזה ב'כאילו'. ילדים מגיבים, נענים ונפתחים למי שמעניק להם חום ואהבהומכאן שזהו תנאי בסיסי להתפתחות של ילדים.
 
והנה עובדה נוספת שחשוב לציין בהקשר זה. הורים תמיד שואלים את עצמם בחשש, במיוחד כשצריך לבחור את גן הילדים בעבור הילד שלהם: "האם הילד שלי יקבל בגן מספיק חום ואהבה?" בדיוק בעניין זה עוסק המאמר. וקודם כל אות הרגעה:
 
בכל גני קידילנד, ללא יוצא מן הכלל, כתפיסת עולם וכדרך
עבודה עם הילדים – לפני הכל – מעניקים לכל ילד וילדה
חום ואהבה ובכמויות. זהו ה"דלק" שלנו לחיים, זהו הצורך
של הילדים, וזה הבסיס עליו יתר הדברים מושתתים.
 
ילד מאושר המתכונת להצלחה
שיטת העבודה בקידילנד היא תולדה ופועל יוצא של מחקרים ארוכי שנים שעסקו ועוסקים בהתפתחות של ילדים, תנאים האופטימליים להתפתחותם ומה קורה בהיעדר תנאים אלה.
אחד מיסודות שיטת ביסמנובסקי הנהוגה בגני קידילנד נשען על תרשים הזרימה הבא:

 
ילד שחש חום ואהבה הוא ילד ---> מאושר יותר ---> מצליח יותר ---> מרוצה מעצמו ומסביבתו ---> בעל ביטחון עצמי גבוה יותר ---> בעל יכולות למידה משובחות יותר ---> והישגים גבוהים יותר.
 
מה אנחנו עושים כדי שהילדים יהיו מאושרים?
התשובה הקצרה – הכל! התשובה הארוכה יותר - מאחר וחשוב לנו שהילדים יהיו מאושרים אנחנו מקפידים לעטוף אותם בסביבה חמה, אוהבת, מפרגנת ומלאה בתכנים, בהנאה ושמחת חיים. כאן מעניקים לילדים תחושה של סיפוק, מביאים אותם לידי התלהבות ומאפשרים להם הגשמה עצמית. כל אחד מאיתנו וודאי זוכר ימים בבית ספר כשידענו את התשובות לשאלות המורה היינו ישובים זקופים, נוטים קדימה, מצביעים בלהט, מוצפים באנרגיה, הלחיים חמות ומבריקות, מלאי התלהבות וגאווה.
ככה צריך להרגיש ילד בגן – כל הזמן. ככה עובדים בקידילנד.
 


 
 להרשמת ילדכם לגן קידילנד צריך להתקשר למשרד הרישום.
כדאי לכם להזדרז, הביקוש גדול ובחלק מהגנים גדול על ההיצע.


03-5746566