דף הבית >> אודות קידילנד
 
     פירוט הגנים
 
   בכלל היינו צריכים להיות במיאמי - בארצות הברית. טוב שלא נסענו.  
   
ראשיתה של רשת קידילנד ברעיון להקים גני ילדים "ארץ ישראליים" לאוכלוסיית הישראלים שחיים במיאמי ארה"ב. בסופו של דבר נשארנו כאן והקמנו את רשת גני הילדים לגיל הרך המובילה בישראל, חממה, המכשירה בכל שנה ילדים בוגרים בעלי:
 
  אוצר מילים מדהים וכושר ביטוי מעולה
  הרגלים וכישורי חיים ברמה יוצאת דופן
  אינטליגנציה ריגשית, שיכלית ואהבה ללימודים
  דימוי עצמי חיובי וכושר מנהיגות
  כישורים מוטוריים ומוסיקליים
     
ובסיכום, מצויידים ב"ארגז כלים" מגוון, מוכנים היטב לדרכם החדשה בגן העירוני, בבית-ספר, בתיכון, בצבא, באוניברסיטה, בחיים עצמם.
בוגרי גני קידילנד שיוצאים להמשך דרכם בחיים מוכנים יותר, יודעים יותר ומוכשרים יותר. תשאלו את ההורים שלהם, תשאלו את הגננות בגנים העירוניים שמקבלות ילדים מכל גני הילדים ברמת גן, תשאלו את הבוגרים שלנו שכבר הגיעו לבית הספר התיכון. רבים מהם לומדים בכיתות מואצות ובמגמות לימוד מתקדמות ומגיעים להישגים חברתיים ולימודיים גבוהים יותר מהממוצע. תקראו על זה כאן באתר.
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
רוצה לקבל פרטים נוספים?
 
 
 
  

 
 


 
  הכל מתחיל בשולמית  
 

שולמית ביסמנובסקי היא ה"אמא" של כל הילדים בקידילנד ו... ה"אבא" של הרעיון. שולמית, שכל חייה מוקדשים לחינוך ילדים – בעלת תואר ראשון בחינוך והוראה, תואר שני במנהל חינוך, ובעלת תואר דוקטור במדעי החינוך עם התמחות בגיל הרך – היתה בעבר, במשך 9 שנים, מנהלת מחלקת גני ילדים לגיל הרך בעיריית רמת גן. מתוך הכרת המערכת מבפנים, הבינה שולמית שיש פיספוס גדול בתחום החינוך לגיל הרך בארץ. 

כל המחקרים מצביעים, שהשנים הכי אפקטיביות ללימוד ילדים הן השנים הראשונות לחייהם. זאת עובדה מחקרית ידועה לכל. במהלך שלוש השנים הראשונות המוח גדל בקצב מואץ ועד גיל 6 מגיע לגודלו הסופי. זה הזמן ללמוד. על בסיס זה גיבשה שולמית את שיטת הלימוד הייחודית והבלעדית ולשם יישומה הקימה את רשת גני קידילנד. מאז, מקדישה שולמית את עצמה באופן מוחלט לגידול, טיפוח וחינוך ילדים בגיל הרך.

     
   איך זה עובד  
   רשת גני קידילנד פועלת כבר 17 שנים ויש בה כיום גני ילדים הפועלים ברמת גן, פתח תקווה, רמת השרון ונתניה. הגנים מיועדים לילדים בשכבות הגיל שבין 3 חודשים ועד 4 שנים. כאמור נקודת המוצא המחקרית היא שהילדים נולדו עם פוטנציאל עצום. בעזרת שיטות לימוד בדוקות ומוכחות ניתן להביא את הילדים בטווח השנים הראשונות למיצוי יכולת מקסימלית בקשת רחבה של תחומים: ריגשי, שיכלי, מוטורי, שפה, כישורים, הרגלים לחיים, אהבה ללימודים ועוד.  
 
 
 
   
  בקידילנד זה קורה!
  שיטות הלימוד הנהוגות בקידילנד, מביאות את הילדים ללמוד באמצעות משחק, מוסיקה, תיאטרון, פעילות גופנית... וכדומה. כלומר, הלימוד נעשה מתוך כיף והנאה.
צוותי הגננות שהן מן המוכשרות והבכירות שיש, המטפלות המסורות, היועצות הפדגוגיות שעובדות ברשת במשרה מלאה, ושולמית בראש, עובדים על פי השיטה ששולמית עצמה גיבשה ואף עשתה עליה את עבודת הדוקטורט שלה.
הילדים מוקפים חום ואהבה כי כשילד חש שאוהבים אותו הוא ילד מאושר ופתוח ללמוד ולקלוט. היחס אל הילדים הוא יחס של כבוד. כאל אדם בוגר. מדברים איתם כל הזמן והם קולטים. לכן אין פלא שבוגרי קידילנד הם בעלי שפה עשירה וכושר ביטוי שאין שני לו. משקיעים כאן בילדים ללא גבול. בתזונה נכונה ועשירה, במתקני משחקים מהרמה הגבוהה והבטוחה ביותר, בהצגות, טיולים, הדרכות, מוזיקה, חוגים, העשרה... והרשימה עוד ארוכה. והילדים, פשוט קולטים וסופגים דעת, שפה, מנהגים, כישורים בכיף ובשמחה
     
  בקידילנד עובדים גם עם ההורים  
  כדי שהילדים לא יחושו בהבדלים בין ההתנהלות בגן ברמת הלימוד, החינוך ודרך הטיפול לבין ההתנהלות בבית, מקפידים בקידילנד על:
1. שקיפות מלאה – דיווח יומי שוטף לכל הורה לגבי מה ילדו למד ועשה באותו יום ואיך כדאי להמשיך את החינוך והלמידה בבית.
2. מדריכת הורים המעניקה הנחייה וכלים מעשיים איך להתמודד עם ילדים ברמת השפה, הצבת גבולות, גמילה כמו מטיטול, מוצץ, או כל צורך אחר.
3. לפני כל תקופה וכל חג יוצא עיתון קידילנד (קידיתון) המופץ להורים ובו סקירה על הפעילות התקופתית שהיתה וזו שצפויה.
4. פעילות הורים מיוחדת שיוצרת חיי חברה עשירים ומהנים בגן ומחוצה לו.
6. פתיחתו של צ'ט on-line כאמצעי נוח לקשר ישיר איתנו.
 
      
להרשמת ילדכם לגן קידילנד ניתן להתקשר למשרד הראשי.
כדאי לכם להזדרז, הביקוש גדול, ובחלק מהגנים גדול על ההיצע.

03-5746566

לקבלת מידע על פעילויות בגני קידילנד, חדשות,
טיפים שימושיים, המלצות וכתבות בנושאי הורים וילדים אפשר להיכנס לפייסבוק שלנו
רק רשמו "קידילנד" ואתם בדף הנכון.